Дата
|
Мерапрыемствы
|
Час правядзення
|
Удзельнікі
|
Адказныя
|
25.03.2024
(панядзелак)
|
Працоўны дэсант “Чысты клас”
|
11.00
|
5-11
|
Класныя кіраўнікі
|
Прафілактычная гутарка “Карысныя канікулы”
|
12.00-13.00
|
5-11
|
Кудрашова К.У., пед.сац.
|
Інстаграм-чэлендж “Канікулы з карысцю”
|
11.00-12.00
|
5-11
|
Кудрашова К.У., пед.арг.
|
АПІ “Драматычны”
|
11.00-12.30
|
5
|
Бартош А.П.
|
АПІ “Спадчына”
|
11.00-11.45
|
2,3
|
Бартош Н.М.
|
Наведванне стэндавай экспазіцыі Генацыд беларускага народа”
|
14.30-15.30
|
5-11
|
Бондар М.В., кір.ВПВ
|
Спартыўная секцыя
|
13.30-15.00
15.15-16.45
17.00-19.15
|
ГНП-2
УТГ-2
УТГ-3
|
Кузьмянчук У.А.
|
26.03.2024
(аўторак)
|
Экскурсія ў Цэнтр бяспекі ў г.Столін
|
09.00-17.00
|
1-8
|
Каткавец З.П., нам.дыр. па ВР, класныя кіраўнікі
|
Дыялог “Абавязкі дзецям у час канікул”
|
13.00-14.00
|
бацькі
|
Класныя кіраўнікі
|
Спартыўная секцыя
|
15.15-16.45
17.00-19.15
|
УТГ-2
УТГ-3
|
Кузьмянчук У.А.
|
Інтэлектуальная гульня “Брэйн рынг”
|
10.00-11.00
|
7-8
|
Кудрашова К.У., пед.арг., пед.сац.
|
Абнаўленне экспазіцый у кабінеце ваенна-патрыятычнага выхавання
|
14.00-15.00
|
валанцёры
|
Бондар М.В., кір.ВПВ
|
Кніжная выстава “Любоў.Жыццё.Вякі. І ўся мая Радзіма”
|
09.00
|
2-11
|
Маліч А.М.
|
27.03.2024
(серада)
|
Маніторынг сацыяльных сетак вучняў
|
14.00-17.00
|
1-11
|
Класныя кіраўнікі
|
АПІ “Інтэлектуал”
|
11.00-11.45
|
6,7,8,9,10
|
Мінюк Д.У.
|
АПІ “Спадчына”
|
11.00-11.45
|
2,3
|
Бартош Н.М.
|
Квэст-гульня “Па сцяжынкам казак”
|
10.00-11.00
|
1-4
|
Кудрашова К.У., пед.арг., пед.сац.
|
Спартыўная секцыя
|
13.30-15.00
15.15-16.45
17.00-19.15
|
№9 ГНП-2
№19 УТГ-2
№25 УТГ-3
|
Кузьмянчук У.А.
|
Экскурсія “Мы памятаем! Мы ганарымся!”
|
14.00-15.00
|
БРСМ
|
Бондар М.В., кір.ВПВ
|
|
Дзень актыўнага чытання
“Разам чытаем, разам адпачываем”
|
10.00
|
4
|
Маліч А.М.
|
28.03.2024
(чацвер)
|
Рэйд “Вольны час”
|
14.00-17.00
|
1-11
|
Класныя кіраўнікі
|
АПІ “Маленькія чараўнікі”
|
10.00-10.45
|
2-4
|
Гіндосава Н.А.
|
АПІ “Юныя інспектары руху”
|
09.30-11.00
|
8,11
|
Каткавец В.М.
|
АПІ “Роўны навучае роўнага”
|
09.30-11.00
|
9
|
Кудрашова К.У
|
Рамонт кніг у бібліятэцы
|
10.00
|
5
|
Маліч А.М.
|
Працоўны дэсант “Вязніца жыве побач”
|
14.00-15.00
|
БРПА
|
Бондар М.В., кір.ВПВ
|
Спартыўная секцыя
|
15.15-16.45
17.00-19.15
|
УТГ-2
УТГ-3
|
Кузьмянчук У.А.
|
29.03.2024
(пятніца)
|
Кансультаванне “Як засцерагчы дзяцей ад інтэрнэт-пагроз”
|
13.00-14.00
|
бацькі
|
Класныя кіраўнікі
|
АПІ “Валейбол”
|
18.00-19.30
|
10,11
|
Бондар М.В.
|
АПІ “Маленькія чараўнікі”
|
10.00-10.45
|
2-4
|
Гіндосава Н.А.
|
Спартыўная секцыя
|
13.30-15.00
15.15-16.45
17.00-19.15
|
ГНП-2
УТГ-2
УТГ-3
|
Кузьмянчук У.А.
|
Гутарка-роздум “Мы грамадзяне Рэспублікі Беларусь. А што гэта значыць?”
|
15.30-16.30
|
10-11
|
Бондар М.В., кір.ВПВ
|
Відэасалон “Са шкоднымі звычкамі нам не па адной дарозе”
|
12.00-13.00
|
5-11
|
Кудрашова К.У., пед.арг., пед.сац.
|
Прагляд літаратуры
"Адкрый для сябе беларускую кнігу”
|
10.00
|
2-11
|
Маліч А.М.
|
30.03.2024
(субота)
|
Акцыя “Зберажы ваду для будучага”
|
09.00-09.45
|
1-4
|
Гіндосава Н.А.
|
Віктарына “Старонкі гісторыі маёй школы”
|
10.50-11.35
|
5-8
|
Міховіч С.П., класны кіраўнік
5 класа
|
Гутарка “Брыдкаслоўе і здароўе”
|
09.00-10.00
|
6-7
|
Кудрашова К.У., пед.сац.
|
Фота-праект "Беларуская вясна"
|
10.00-11.00
|
БРПА, БРСМ
|
Кудрашова К.У., пед.арг.
|
Гадзіна-падарожжа “Гэты чароўны кніжны свет”
|
10.00-11.00
|
6-7
|
Маліч А.М.
|
АПІ “Каралеўства шахмат”
|
09.55-10.40
|
5,6
|
Бартош С.М.
|
АПІ “Папяровыя фантазіі”
|
09.00-10.40
|
6,7
|
Бартош Л.С.
|
Кінапаказ, прысвечаны 80-годдзю вызвалення Беларусі ад нямецка-фашысцкіх захопнікаў
|
11.35-13.30
|
9-11
|
Бондар М.В., кір.ВПВ
|